Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Lana Wachowski |
6,5
|
|
Michael Salven
(asystent)
|
||
Simon Adegbenro
(asystent)
|
||
Dennis Becker
(asystent)
|
||
Senica Billingsley
(asystent)
|
||
Ben Bischof
(asystent)
|
||
Ambra Jael Fisser
(asystent)
|
||
Johanna Hein
(asystent)
|
||
Jai James
(asystent)
|
||
Henriette Rodenwald
(asystent)
|
||
Michael Saunders
(asystent)
|
||
Elecia Avila
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Aleksandar Hemon | ||
David Mitchell | ||
Lana Wachowski
(również) (postacie)
|
6,5
|
|
Lilly Wachowski
(postacie)
|
7,2
|
|
Julie Brown
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Grant Hill
producent
|
||
Lana Wachowski
producent
|
6,5
|
|
James McTeigue
producent
|
9,0
|
|
Terry Needham
producent wykonawczy
|
||
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Jesse Ehrman
producent wykonawczy
|
||
Garrett Grant
producent wykonawczy
|
||
Michael Salven
producent wykonawczy
|
||
Karin Wachowski
producent wykonawczy
|
||
Sonja B. Zimmer
producent wykonawczy
|
||
Matt Bilski
współproducent
|
||
Miki Emmrich
współproducent
|
||
Christoph Fisser
współproducent
|
||
Henning Molfenter
współproducent
|
||
Loranne Turgeon
współproducent
|
||
Charlie Woebcken
współproducent
|
||
Aimee Allegretti
współproducent
|
||
Miki Emmrich
kierownik produkcji
|
||
Tristan Hume
kierownik produkcji
|
||
Kathrin Krückeberg
kierownik produkcji
|
||
Toby Pease
kierownik produkcji
|
||
José Luis Escolar
kierownik produkcji
|
||
Christopher L. Adams
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maxwell Aguilar
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ariel Ajimura
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lyn Bafour
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Camille Benham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rylon Bird
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jonathan Carr
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Patrick Cassells
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Julia Chiesa
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rosa Arias
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tyler Blomstrom-Moore
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steven Chrabaszcz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lauren Cokeley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cierra Comfort
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jasmine Dayal
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anthony Francis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Megan Goltz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Courtney Graves
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Roland Greedy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maria Grubek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nathan M. Hadden
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Felicia Harder
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hélène Irdor
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hillary Lee Latty
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jessica Le
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elysia Liaw
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lauren M. Lim
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eddie Locks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kristen Lockwood
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hugh MacAlister
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Krystal MacKnight
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kate J. Miller
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bryce Myrah
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lily Oehm
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chlöe Thomas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Thompson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Daniel Toman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Francisca Zapata
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tiana Lucerne Cheung
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Sheila Du
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Marcy Guiragossian
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Melissa Hojman
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Gio Paredes-Utforskare
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Brandon Sam
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Stefon Whitaker
kierownik produkcji (asystent) (San Francisco)
|
||
Thomas Kamakani Jr.
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Hans Longo
producent (asystent)
|
||
Madeleine Woolner
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Katharina Gapski
nadzorca postprodukcji
|
||
Tina Mersmann
nadzorca postprodukcji
|
||
Katharina Gapski
nadzorca produkcji
|
||
Peter J. Novak
nadzorca produkcji
|
||
Lauren Von Huene
nadzorca produkcji (San Francisco)
|
||
Katrina Elder
koordynator produkcji
|
||
Marcel Lattke
koordynator produkcji
|
||
Emmanuel Pappas
koordynator produkcji
|
||
William Pionke
koordynator produkcji
|
||
Jasmin Mueller
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Maja Schätzlein
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Keanu Reeves
Neo / Thomas Anderson
|
8,0
|
|
Carrie-Anne Moss
Tiffany / Trinity
|
7,2
|
|
Yahya Abdul-Mateen II
Agent Smith / Morfeusz
|
||
Neil Patrick Harris
Analityk
|
7,1
|
|
Jessica Henwick
Bugs
|
7,0
|
|
Jonathan Groff
Smith
|
||
Jada Pinkett Smith
Niobe
|
6,3
|
|
Toby Onwumere
Sequoia
|
||
Ellen Hollman
Echo
|
||
Lambert Wilson
Merowing
|
||
Christina Ricci
Gwyn de Vere
|
7,4
|
|
Daniel Bernhardt
Agent Johnson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Priyanka Chopra Jonas
Sati
|
7,1
|
|
Brian J. Smith
Berg
|
||
Max Riemelt
Sheperd
|
||
Telma Hopkins
Freya
|
||
Eréndira Ibarra
Lexy
|
||
Andrew Lewis Caldwell
Jude
|
||
Ian Pirie
Porucznik
|
6,0
|
|
William W. Barbour
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenny Beers
Biegacz / Członek zespołu SWAT (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cabran E. Chamberlain
Biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Dalby
Oficer SWAT (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Denton
Biznesmen biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erwin Felicilda
Biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael J. Gwynn
Biznesmen biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Joy Henry
Biegaczka / Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Koponen
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lobato
Agent FBI (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph McGinley
Biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Harris Neeman
Biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne-Marie Olsen
Klientka kawiarni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lindsay Peak
Bizneswoman biegaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mel Powell
Członek SWAT (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elizabeth Swaney
Biegaczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Tanabe
Agent FBI / Członek SWAT (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rachel Thurow
Pracowniczka biurowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Etienne Vick
Bizneswoman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clayton Watson
Dzieciak (niewymieniony w czołówce)
|
||
James D. Weston II
Członek SWAT / Wojskowy (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Chris Reid
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua Grothe
FunktIøn
|
||
Michael X. Sommers
Skroce
|
||
L. Trey Wilson
Hanno
|
||
Mumbi Maina
Ellster
|
||
Max Mauff
Quillion
|
||
Purab Kohli
Zen
|
||
Freema Agyeman
Astra
|
||
Sabrina Strehl
Fiona
|
||
Andrew Rothney
Scott
|
||
Cooper Rivers
GJ
|
||
Esther Silex
Brainstormer
|
||
Frank Isom
Brainstormer
|
||
Leo Sheng
Bobbi
|
||
John Gaeta
Pracownik Deus Machina
|
||
Donald Mustard
Pracownik Deus Machina
|
||
Kim Libreri
Pracownik Deus Machina
|
||
Joe Mazza
Policjant
|
||
Chad Stahelski
Chad
|
4,0
|
|
Julian Grey
Brandon
|
||
Gaige Chaturantabut
Donnie
|
||
Tiger Hu Chen
M.O.T.C.
|
||
Volkhart Buff
Kush
|
||
Amadei Weiland
Agent White
|
||
Stephen Dunlevy
Agent Jones
|
6,0
|
|
Nicolas de Pruyssenaere
Główny funkcjonariusz SWAT
|
||
Felix Quinton
Funkcjonariusz SWAT
|
||
Aaron Pina
Agent FBI
|
||
Dani Swan
Kobieta w czerwieni
|
||
London Breed
Calliope
|
||
Steven Roy
Odbicie Thomasa
|
||
Mercy Malick
Żona
|
5,0
|
|
Juval Dieziger
Kierowca Utrixa
|
||
James McTeigue
Niewinny człowiek
|
9,0
|
|
Sarah McTeigue
Odbicie Tiffany
|
||
Ed Moy
Klient sklepu z makaronem (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
John Toll |
8,0
|
|
Daniele Massaccesi | ||
Dylan Goss
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Herb Ault
(główna pomoc techniczna)
|
||
Oscar Gomez
(główna pomoc techniczna)
|
||
Brook Johnson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Glenn König
(główna pomoc techniczna)
|
||
Orlando Orona
(główna pomoc techniczna)
|
||
Richard A. Hunt
(główna pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Gill Wright
(główna pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Gary S. Christie
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Alfred Ainsworth Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
Joseph J. Allen
(pomoc techniczna)
|
||
Dustin Ault
(pomoc techniczna)
|
||
Steven Blizzard
(pomoc techniczna)
|
||
Poll Brown
(pomoc techniczna)
|
||
Zynnia Cabrera
(pomoc techniczna)
|
||
Luke Hock
(pomoc techniczna)
|
||
Joe Hoogerhyde
(pomoc techniczna)
|
||
Toby Lawrence
(pomoc techniczna)
|
||
Ziv Marom
(pomoc techniczna)
|
||
Chris McCracken
(pomoc techniczna)
|
||
Austin Peck
(pomoc techniczna)
|
||
Christian Scheibe
(pomoc techniczna)
|
||
Kenzen Takahashi
(pomoc techniczna)
|
||
Tony Thompson
(pomoc techniczna)
|
||
Troy Thompson
(pomoc techniczna)
|
||
James Pat Whelan
(pomoc techniczna)
|
||
Eric Wyatt
(pomoc techniczna)
|
||
Jamie Young
(pomoc techniczna)
|
||
Michéle Piesche
(pomoc techniczna) (Berlin)
|
||
Gabriel Blain
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Calvin Ferniza
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Andrew Heron
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Clay Kerri
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Todd Kuhn
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Jimmy Stuart
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Marc Wall
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Nik Wendelsdorf
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Lukas Zanoli
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
David Tregea Smith
(pomoc techniczna) (dodatkowy) (San Francisco)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Johnny Klimek |
7,0
|
|
Tom Tykwer |
6,8
|
|
Justin Bell
(muzyka dodatkowa)
|
||
Gabriel Isaac Mounsey
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Lindsay Pugh | ||
Steven Butler | ||
Melanie Carmichael | ||
Rebecca Higginson | ||
Anna Klering | ||
Sarah Yellin | ||
Carrie Arakaki
(San Francisco)
|
||
Rachel Dagdagan
(San Francisco)
|
||
Charlie Dicus
(San Francisco)
|
||
Jillian Johns
(San Francisco)
|
||
Serena Monts
(San Francisco)
|
||
Jessica Paschall
(San Francisco)
|
||
Deirdre Scully
(San Francisco)
|
||
Ronni Schwenk
(dodatkowy)
|
||
René Venghaus
(dodatkowy)
|
||
Megan Gray
(asystent)
|
||
Anna Munro
(asystent)
|
||
Stephanie Portnoy Porter
(asystent)
|
||
Anna Reynolds
(asystent)
|
||
Javier Arrieta
(nadzorca kostiumów)
|
||
Caroline Hill
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jalil Romo
(nadzorca kostiumów)
|
||
Zachary Winnington
(koordynator kostiumów)
|
||
Catelin Dziuba
(koordynator kostiumów) (San Francisco)
|
||
Jana Witte
(koordynator kostiumów) (Niemcy)
|
||
Sophie Howard
(nadzorca garderoby)
|
||
Raul Alvaro
(garderoba)
|
||
Ines Krüger
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Joseph Jett Sally |
7,0
|
|
Toska Hartmann
(asystent)
|
||
Karen Kramatschek
(asystent)
|
||
Adam Michna
(asystent)
|
||
Christian Reinhardt
(asystent)
|
||
Philipp Schindler
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Robert Ames
dyrygent
|
||
Hugh Brunt
dyrygent
|
||
Justin Bell
aranżer
|
||
Gene Pritsker
aranżer
|
||
Roger Linley
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Laurence Ungless
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Galya Bisengalieva
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Clifton Harrison
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Julia Böhm
nadzorca charakteryzacji
|
||
Juliane Hübner
nadzorca charakteryzacji
|
||
Heike Merker
projektant makijażu
|
||
Daniel Parker
projektant makijażu
|
||
Tamar Aviv
efekty specjalne makijażu
|
||
Luigi D'Andrea
efekty specjalne makijażu
|
||
Andrea Eusebi
efekty specjalne makijażu
|
||
Clare Hedges
efekty specjalne makijażu
|
||
Julian Hutcheson
efekty specjalne makijażu
|
||
Duncan Jarman
efekty specjalne makijażu
|
9,0
|
|
Dennis Penkov
efekty specjalne makijażu
|
||
Lisa-Marie Riegel
efekty specjalne makijażu
|
||
Juliette Ruetz
efekty specjalne makijażu
|
||
Rogier Samuels
efekty specjalne makijażu
|
||
Jörn Seifert
efekty specjalne makijażu
|
||
Kelly White
efekty specjalne makijażu
|
||
Stephen Kelley
charakteryzator osobisty: Keanu Reeves
|
||
Marta Camer
charakteryzator
|
||
Stephan Dupuis
charakteryzator
|
||
Aisha King
charakteryzator
|
||
Jalil Romo
charakteryzator
|
||
Jenny-King Turko
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Jenna Smith
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Josie Rodriguez
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Nancy J. Hvasta Leonardi
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Juliane Hübner
nadzorca stylizacji
|
||
Jennifer Tremont
główny stylista
|
||
Shunika Terry
główny stylista (Niemcy)
|
||
Flora Moody
projektant fryzur
|
||
Kerrie Smith
fryzjer osobisty: Keanu Reeves
|
||
Antoinette Aderotoye
fryzjer
|
||
Kashiya Hinds
fryzjer
|
||
Ryo Murakawa
fryzjer
|
||
Ina Sauer
fryzjer
|
||
Kekepania Vasquez-Tamali'i
fryzjer
|
||
Jenna Smith
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Dane Cristian Diego
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Tess Felix
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Karalynne Fiebig
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Lee Gren
tatuażysta
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hugh Bateup
scenograf
|
||
Peter Walpole
scenograf
|
||
Stephan O. Gessler
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Maya Shimoguchi
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
7,0
|
|
Ravi Bansal
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Bloom
dyrektor artystyczny
|
||
Daniel Frank
dyrektor artystyczny
|
||
Wolfgang Metschan
dyrektor artystyczny
|
||
Anja Müller
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Tarnia Nicol
dyrektor artystyczny
|
||
Nanci Noblett
dyrektor artystyczny
|
||
Esther Schreiner
dyrektor artystyczny
|
||
Marc Bitz
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Josef Brandl
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
May Mitchell
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Stephanie Rass
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Lisa Brennan
dekorator wnętrz
|
||
Barbara Munch
dekorator wnętrz
|
||
Rosalie Sperber
dekorator wnętrz
|
||
Lisa Born
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Katharina Birkenfeld
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Anne Kunzke
dekorator wnętrz (asystent) (Berlin)
|
||
Chris Cortner
projektant wnętrz
|
||
Wilko Drews
projektant wnętrz
|
||
Claudia Granucci
projektant wnętrz
|
||
Celina Hollaender
projektant wnętrz
|
||
Ines Kramer
projektant wnętrz
|
||
Serban Rotariu
projektant wnętrz
|
||
Mariana Vasconcellos
projektant wnętrz
|
||
Stefanie Übelhör
projektant wnętrz
|
||
Steve Skroce
scenopis obrazkowy
|
||
Bilun Bilman
projektant graficzny
|
||
Sandra Bitz
projektant graficzny
|
||
Sophia Burkardt
projektant graficzny
|
||
Zachary Fannin
projektant graficzny
|
||
Nele-Tabea Reineke
projektant graficzny
|
||
Emily K. Rolph
projektant graficzny
|
||
Po Sing Chu
grafik koncepcyjny
|
||
Darko Markovic Darmar
grafik koncepcyjny
|
||
Axel Eichhorst
grafik koncepcyjny
|
||
Warren Flanagan
grafik koncepcyjny
|
||
Tani Kunitake
grafik koncepcyjny
|
||
Antony Nguyen
grafik koncepcyjny
|
||
Kimberley Pope
grafik koncepcyjny
|
||
Chris Sanchez
grafik koncepcyjny
|
||
Emmanuel Shiu
grafik koncepcyjny
|
||
Talia Spencer
grafik koncepcyjny
|
||
Reid Southen
grafik koncepcyjny
|
||
Milena Zdravkovic
grafik koncepcyjny
|
||
David Adams
twórca rekwizytów
|
||
Tyler Barnhart
twórca rekwizytów
|
||
Holger Delfs
twórca rekwizytów
|
||
Neil Ellis
twórca rekwizytów
|
||
Philippe Gaulier
twórca rekwizytów
|
||
Matthew Hougey
twórca rekwizytów
|
||
Karen Jine
twórca rekwizytów
|
||
Shaughnacey Maley
twórca rekwizytów
|
||
Andree Neemann
twórca rekwizytów
|
||
Stephan C. Sadler
twórca rekwizytów
|
||
Nadja Safvat
twórca rekwizytów
|
||
Cindy Schnitter
twórca rekwizytów
|
||
Cory Valko
twórca rekwizytów
|
||
Simon Weisse
twórca rekwizytów
|
||
Robert Wiesner
twórca rekwizytów
|
||
Alex Friedrich
twórca rekwizytów
|
||
Cindy Schnitter
modelarz
|
||
Gali Blay
modelarz
|
||
Elizabeth Wedding
modelarz
|
||
Christopher Gilbertson
zbrojmistrz
|
||
Larry Zanoff
zbrojmistrz
|
||
Erik Anderson
główny architekt
|
||
John Barney
rekwizytor
|
||
Gali Blay
twórca rekwizytów
|
||
Alex Boswell
główny rekwizytor
|
||
Greta Calvo
rekwizytor
|
||
Katherine Douglass
malarz
|
||
Gertrude East
malarz
|
||
Enzo Enzel
malarz
|
||
Charles Franco
rekwizytor (asystent)
|
||
Eckart Friz
główny rekwizytor
|
||
Fabio Galvagno
malarz
|
||
Jens Gaube
rekwizytor
|
||
Dierk Grahlow
koordynator konstrukcji
|
||
Allison Gross
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Josh Hadley
rekwizytor
|
||
Mike Helbig
rekwizytor
|
||
Christian Hoobyar
rekwizytor
|
||
Loren Hoselton
rekwizytor
|
||
Sean House
rekwizytor
|
||
Dimitar Hristovich
rzeźbiarz
|
||
Philipp Hübner
rekwizytor
|
||
William T. Katzman
malarz
|
||
William Kwapy
malarz
|
||
Theresa Lausenmeyer
rekwizytor
|
||
Kelli Lundy
koordynator konstrukcji
|
||
William C. Martin
rekwizytor (asystent)
|
||
John Micheletos
główny konstruktor dekoracji
|
||
Cheyenne Milne
rekwizytor
|
||
Ric Perada
rekwizytor (asystent)
|
||
Bora Petkova
rzeźbiarz
|
||
Robin Plöger
rekwizytor
|
||
Liliia Radchenko
rekwizytor
|
||
Domenico Reordino
główny malarz
|
||
Anna Rogers
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Martin Schultz
główny rekwizytor (asystent) (Niemcy)
|
||
Michael Thede
rekwizytor
|
||
Chris Ubick
główny rekwizytor
|
||
Louis Visco
rekwizytor
|
||
Markus Wegner
rekwizytor (Niemcy)
|
||
Doug E. Williams
koordynator konstrukcji
|
||
Paul Wingert
rekwizytor
|
||
Trenton Winslow
główny architekt
|
||
Peter Wyborn
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Enda Callan
dźwięk (asystent)
|
||
John Chamberlin
mikser ponownego nagrania
|
||
Brian Copenhagen
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Dane A. Davis
projektant dźwięku
|
9,0
|
|
Dane A. Davis
nadzorujący montaż dźwięku
|
9,0
|
|
Marcel Fink
technik miksu
|
||
Stephanie Flack
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Marek Forreiter
montaż dialogów
|
||
Albert Gasser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Lars Ginzel
mikser ponownego nagrania
|
||
Benjamin Hörbe
montaż dialogów
|
||
Matthew W. Kielkopf
montaż dźwięku
|
||
Scott Kinzey
mikrofoniarz
|
||
Frank Kruse
nadzorca imitacji
|
||
Matthias Lempert
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Lindemann
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Barry O'Sullivan
mikser
|
||
Jamison Rabbe
mikser postsynchronu
|
||
Carsten Richter
imitator dźwięku
|
||
Dominik Schleier
montaż dialogów
|
||
Kuen-Il Song
montaż imitacji
|
||
Markus Stemler
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mike Tehrani
mikser postsynchronu
|
||
Immo Trümpelmann
montaż dialogów
|
||
Thomas Wallis
mikrofoniarz
|
||
Hanse Warns
mikser imitacji
|
||
Bryan O. Watkins
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Caron Weidner
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Daniel Weis
imitator dźwięku
|
||
Alexander Wunsch
technik miksu
|
||
Brian Copenhagen
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Moritz Kerst
dźwięk
|
||
Thomas Pinney
dźwięk
|
||
Michael Primmer
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Hans Hafner
montaż muzyki
|
||
Gabriel Isaac Mounsey
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Jonathan Levi Shanes
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
H. Barclay Aaris
efekty specjalne
|
6,0
|
|
Eloy Cervera
efekty specjalne (technik)
|
||
Pau Costa
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Teresa Costa
koordynator efektów specjalnych
|
||
Lion David Bogus
efekty specjalne (technik)
|
||
Anthony Delacruz
efekty specjalne
|
||
Felipe Dorado
efekty specjalne (technik)
|
||
Caitlin Ehn
efekty specjalne (technik)
|
||
Cory Faucher
efekty specjalne (technik)
|
||
Nahía Fito
efekty specjalne (technik)
|
||
Tono Garzón
efekty specjalne (technik)
|
||
Emils Gludins
efekty specjalne (technik)
|
||
Kurt Harris
efekty specjalne
|
||
Matt Heron
efekty specjalne (technik)
|
6,0
|
|
Richard Hogue
efekty specjalne (technik)
|
||
Max Kramer
efekty specjalne (technik)
|
||
Dan MacIntyre
efekty specjalne (technik)
|
||
Carson O'Dell
efekty specjalne (technik)
|
||
Barrie Gower
pirotechnik
|
||
Brendon O'Dell
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Joaquin Ornelas
efekty specjalne (technik)
|
||
Mike Prawitz
efekty specjalne (technik)
|
||
Ziad Ragheb
efekty specjalne (technik)
|
||
Graham Riddell
efekty specjalne (technik)
|
||
Ken Rudell
efekty specjalne (technik)
|
7,0
|
|
Bobby Stenwall
efekty specjalne (technik)
|
||
Jennifer Terrell
efekty specjalne (technik)
|
||
Daniel Vidal
efekty specjalne (technik)
|
||
Johara Raukamp
koordynator efektów specjalnych
|
||
J.D. Schwalm
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Cory Faucher
technik
|
||
Martin Goeres
nadzorca efektów specjalnych (asystent) (Niemcy)
|
||
Lee Alan McConnell
pirotechnik
|
7,0
|
|
Richard Schwalm
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Eva Stepanek
koordynator efektów specjalnych
|
||
Nigel Wilkinson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jonathan Wilson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Carmen Cuba
dobór obsady
|
||
Selena Montania
dobór obsady (asystent)
|
||
Amal El-Farfachi
dobór obsady (asystent)
|
||
Maya Abarai
dodatkowy dobór obsady
|
||
Johanna Ragwitz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Charley Medigovich
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jerry Dwyer Jr.
dodatkowy dobór obsady (San Francisco)
|
||
Ashley Lambert
dobór głosu
|
||
Felix Gehm
dokumentacja scenograficzna (San Francisco)
|
||
Sven Jenuwein
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Sabine Schulmeyer
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Simon Lake
menedżer obiektów zdjęciowych (San Francisco)
|
||
Nancy Haecker
menedżer obiektów zdjęciowych (San Francisco)
|
||
Douglas Dresser
menedżer obiektów zdjęciowych (San Francisco)
|
||
Ted Alvarez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Nicholas S. Biron
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Daniel Branson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ismael Castillo
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Briaunna D. Caver
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Darrick Chan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Steffen Schweizer
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Colleen Coviello
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Eric Crocombe
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Sharlene Duale
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Rashod Edwards
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Brendan Flynn
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Celia Fogel
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Trent Hanible
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Saisie M. Jang
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
John Kiernan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Daniel Lee
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Christopher Levy
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Heather MacLean
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Marc Meeks
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
William O'Brien
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ruben Palacios
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Stephanie Pardi
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Zefania Preza
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Zachary Quemore
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Frances Reyes-Bolinger
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Steve Ritchie
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Kelly Tom
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Nancy Wong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Bobby Ysip
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Galen Wallace
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (dodatkowy)
|
||
Leonardo Bonisolli
nadzorca animacji
|
||
Max Solomon
nadzorca animacji
|
||
Jamie Calvert
animator
|
||
Evan Clover
animator
|
||
Sianoosh Nasiriziba
animator
|
||
Ollie Thomas
animator
|
||
Peter M. Wu
animator
|
||
Lai Lok Chau
animator
|
||
Alex James Macieira
animator
|
||
Pedro Moreira De Oliveira
animator (Londyn)
|
||
Fernando Falero
animator (Londyn)
|
||
Carlos Garcia Barragan
animator (Londyn)
|
||
Joseph Henson
animator (Londyn)
|
||
Alvaro Martin
animator (Londyn)
|
||
Oriol Navarro Orduña
animator (Londyn)
|
||
Sarp Serter
animator (Londyn)
|
||
Gavin Tan
animator (Londyn)
|
||
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Jonathan Eusebio
koordynator kaskaderów
|
||
Ralf Haeger
koordynator kaskaderów
|
||
Scott Rogers
koordynator kaskaderów
|
||
Keir Beck
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Stephen Dunlevy
koordynator kaskaderów (asystent)
|
6,0
|
|
Florian Hotz
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Don Thai Theerathada
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Luisa Wolf
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Lee Huang
koordynator kaskaderów (asystent) (Niemcy)
|
||
Can Aydin
kaskader dublujący: Keanu Reeves
|
||
Duke Conrad
kaskader dublujący: Keanu Reeves
|
||
Ernie Vigil
kaskader dublujący: Keanu Reeves
|
||
Billy Buff
Brian J. Smith / kaskader dublujący: Keanu Reeves
|
||
Renae Moneymaker
kaskader dublujący: Carrie-Anne Moss
|
||
Claudia Heinz
kaskader dublujący: Carrie-Anne Moss
|
||
Crystal Hooks
kaskader dublujący: Carrie-Anne Moss
|
||
Janine Theisen
kaskader dublujący: Carrie-Anne Moss
|
||
Alexandre Lopoka
kaskader dublujący: Yahya Abdul-Mateen II
|
||
Cali Nelle
kaskader dublujący: Yahya Abdul-Mateen II
|
||
Necla Özbek
kaskader dublujący: Eréndira Ibarra
|
||
Raffael Armbruster
kaskader dublujący: Lambert Wilson
|
||
Jade-Eleena Dregorius
kaskader dublujący: Jessica Henwick
|
||
Tim O'Hara
kaskader dubujący: Brian J. Smith
|
||
Felix Quinton
kaskader dublujący: Max Riemelt
|
||
Lorenz Hideyoshi Ruwwe
kaskader dublujący: Jonathan Groff
|
||
Mark De Alessandro
kaskader dublujący
|
||
Joshua Grothe
choreograf walk
|
||
Ulrik Bruchholz
choreograf walk (asystent)
|
||
Jeffrey T Ferguson
kierowca precyzyjny
|
||
Darlene Nesson
kierowca precyzyjny
|
||
Donn Andrew Simmons
kierowca precyzyjny
|
||
Greg Sloan
kierowca kaskader
|
||
Ronnie Paul
kierowca kaskader
|
||
Bethany Levy
kierowca kaskader
|
||
Tim Lajcik
kierowca kaskader
|
||
Mickey Giacomazzi
kierowca kaskader
|
6,0
|
|
Scott Burik
układacz
|
||
Bryant Burnett
układacz
|
||
Alrik Kreemke
układacz
|
||
Alexander Magerl
układacz
|
||
Leo Plank
układacz
|
||
Omid Zader
układacz
|
||
Joel Adrian
kaskader
|
||
Dave Ardito
kaskader
|
||
Felix Audu
kaskader
|
||
Mustafa Beyter
kaskader
|
||
Danny Bortfeld
kaskader
|
||
Stephen Bralver
kaskader
|
||
Billy Buff
kaskader
|
||
Bryant Burnett
kaskader
|
||
Jan Böhme
kaskader
|
||
Rocky Capella
kaskader
|
||
Doug Coleman
kaskader
|
||
Bruce Concepcion
kaskader
|
||
Duke Conrad
kaskader
|
||
Alyma Dorsey
kaskader
|
||
Zack Duhame
kaskader
|
||
Guy Fernandez
kaskader
|
||
Tim Fleming
kaskader
|
||
Eric Ford
kaskader
|
||
Ivan Forlani
kaskader
|
||
Adi Freeman
kaskader
|
||
Bernhard Fuchs
kaskader
|
||
Phong Giang
kaskader
|
||
Dennis Grzesczak
kaskader
|
||
Ryan Hanna
kaskader
|
||
Jimmy Hart
kaskader
|
||
Kameron Hood
kaskader
|
||
Antonia Jauß
kaskader
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
kaskader
|
||
Steffen Jung
kaskader
|
||
Niklas Kinzel
kaskader
|
||
Alois Knapps
kaskader
|
||
Alrik Kreemke
kaskader
|
||
Colby Lemmo
kaskader
|
||
Brian Machleit
kaskader
|
||
Anon Mall
kaskader
|
||
Elman Mammadov
kaskader
|
||
Bryan McCoy
kaskader
|
||
Andrew Mew
kaskader
|
||
Goran Mitrovski
kaskader
|
||
Bruno Montani
kaskader
|
||
Jeff Mosley
kaskader
|
||
Marie Mouroum
kaskader
|
||
Maik Müller
kaskader
|
||
Andrew J. Neis
kaskader
|
||
Dean Neistat
kaskader
|
||
Benjamin Nippe
kaskader
|
||
Tim O'Hara
kaskader
|
||
Haruka Ohshima
kaskader
|
||
Christian Petersson
kaskader
|
||
Brett Praed
kaskader
|
||
Daniel Tomislav Prpic
kaskader
|
||
Ming Qiu
kaskader
|
||
Swen Raschka
kaskader
|
||
Chris Reid
kaskader
|
||
Kai Fung Rieck
kaskader
|
||
Tim Rigby
kaskader
|
||
Gabriel Rios
kaskader
|
||
Cort Rogers
kaskader
|
||
Zachry Rogers
kaskader
|
||
Trenton Rostedt
kaskader
|
||
Felix Fukuyoshi Ruwwe
kaskader
|
||
Ryan Sangster
kaskader
|
||
Paul Anthony Scott
kaskader
|
||
Lars Slind
kaskader
|
||
Hannah Spreitzenbarth
kaskader
|
||
Steven Stalder
kaskader
|
||
Mirko Stübing
kaskader
|
||
Çiya Tayçimen
kaskader
|
||
Joe Toedtling
kaskader
|
||
David Torok
kaskader
|
||
John Trejo
kaskader
|
||
Tim Trella
kaskader
|
||
Julian Wainwright
kaskader
|
||
Amadei Weiland
kaskader
|
||
Manuel Werling
kaskader
|
||
Thom Khoury Williams
kaskader
|
||
Lucas Wilson
kaskader
|
||
Victor Winters-Junco
kaskader
|
||
Nico Woulard
kaskader
|
||
Cha-Lee Yoon
kaskader
|
||
Dong Hyun Yoon
kaskader
|
||
Omid Zader
kaskader
|
||
Leyla Özbek
kaskader
|
||
Amer Alameddine
dyrektor techniczny
|
||
Antonios Defteraios
dyrektor techniczny
|
||
Rosie Draper
dyrektor techniczny
|
||
Marcus Duprat
dyrektor techniczny
|
||
Ágúst Baldursson
dyrektor techniczny
|
||
Silvio Castagna Muscella
dyrektor techniczny
|
||
Bianca Cirdei
dyrektor techniczny
|
||
Alan Clappison
dyrektor techniczny
|
||
Tumurtogtokh Davaakhuu
dyrektor techniczny
|
||
Filippo Forno
dyrektor techniczny
|
||
Rahul Gawade
dyrektor techniczny
|
||
Luke Gray
dyrektor techniczny
|
||
Christopher Hönninger
dyrektor techniczny
|
||
Jacques Leyreloup
dyrektor techniczny
|
||
Steven Lovell
dyrektor techniczny
|
||
Bruno Lévêque
dyrektor techniczny
|
||
Ioanna Mailli
dyrektor techniczny
|
||
Santiago O'Shea
dyrektor techniczny
|
||
Mohamed Raof
dyrektor techniczny
|
||
Francesco Ricciardelli
dyrektor techniczny
|
||
Anik Roy
dyrektor techniczny
|
||
Valter Sagrillo
dyrektor techniczny
|
||
Abhishek Sarkar
dyrektor techniczny
|
||
Yogesh Singh
dyrektor techniczny
|
||
Eduardo Souza
dyrektor techniczny
|
||
Ashley Stanton
dyrektor techniczny
|
||
Suthar Tanay
dyrektor techniczny
|
||
Michael Adam Thompson
dyrektor techniczny
|
||
Bakhaswala Vishal
dyrektor techniczny
|
||
Fiona Edler
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Philip Engström
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Amber Curling
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Dean Grubb
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Mikhail Gubkin
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Steven Haggie
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Ady Holt
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Bart Karon
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Uzma Khalid
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Michelle Lee
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Carlos Montero Sánchez
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Pierpaolo Navarini
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Nessa Mingfang Zhang
dyrektor techniczny (Londyn)
|
||
Kunal Desai
modelarz cyfrowy
|
||
Ronan Carr Fanning
modelarz cyfrowy
|
||
Abdelrahman Kubisi
modelarz cyfrowy
|
||
Antone Magdy
modelarz cyfrowy
|
||
Jason Meah
modelarz cyfrowy
|
||
Rodolfo Fanti
modelarz cyfrowy (Londyn)
|
||
Jason Jay Edwards
modelarz cyfrowy (Londyn)
|
||
Simon Aluze
modelarz cyfrowy (Londyn)
|
||
Ruben Diaz Hernandez
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Dominic Edwards
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sebastian Becker
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Patrick Finn
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Mark Norrie
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
James William Roberts
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Simone Vassallo
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Fabio Zangla
nadzorca grafiki komputerowej (Londyn)
|
||
Hazel Weatherall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mnandi Ridley
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Dan Glass
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Tyson Donnelly
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Adam Azmy
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aharon Bourland
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Michael Brazelton
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Bela Brozsek
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pierre Buffin
nadzorca efektów wizualnych
|
6,0
|
|
Huw J. Evans
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Pete Polyakov
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ryan Urban
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dominique Vidal
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas Lefebvre
nadzorca efektów wizualnych (Londyn)
|
||
Matthew Eberle
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Robert C. Rhodes
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Hamo Djoboulian
koordynator efektów wizualnych
|
||
Simone Ceresato
koordynator efektów wizualnych
|
||
James Hedge
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ashley Leitner
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nicolas Lemoine
koordynator efektów wizualnych
|
||
Olivia Palmarozza
koordynator efektów wizualnych
|
||
Bansari Shah
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nick Irving Allen
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Sofia Portantino
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Martin Kemble
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Aj Mulley
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Austin Aplin
kierownik produkcji efektów wizualnych (Londyn)
|
||
Moriah Etherington-Sparks
producent efektów wizualnych
|
||
Kim Phelan
producent efektów wizualnych
|
||
Beatriz Quintairos Suarez
producent efektów wizualnych
|
||
Annabelle Zoellin
producent efektów wizualnych
|
||
Brandon Simons
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jason Nou
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Ryan Hepkema
producent efektów wizualnych (asystent)
|
||
Abi Cadogan
montaż efektów wizualnych
|
||
Martin Sandahl
montaż efektów wizualnych (Londyn)
|
||
Shani Vizma
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Isabel Zippert
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Oniel Fernandes
nadzorca komponowania
|
||
Isaac Layish
nadzorca komponowania
|
||
Patricia Llaguno
nadzorca komponowania
|
||
Alastair Stevenson
układ graficzny (Londyn)
|
||
Stefan Ash
układ graficzny (Londyn)
|
||
John Dolman
malarz animacji
|
||
Josh Barham
malarz animacji
|
||
Eva Chiochetti
malarz animacji
|
||
Justin Francis-Mcleish
malarz animacji
|
||
Preet Katta
malarz animacji
|
||
Gugandeep Singh
malarz animacji
|
||
Caspar Vinall
malarz animacji (Londyn)
|
||
Hayley Thomas
malarz animacji (Londyn)
|
||
Robbie Roberts
malarz animacji (Londyn)
|
||
Kayleigh Reeves-Deane
malarz animacji (Londyn)
|
||
Imogen Pontin
malarz animacji (Londyn)
|
||
Ciaran O'Neachtain
malarz animacji (Londyn)
|
||
Annie Mitchell
malarz animacji (Londyn)
|
||
William Hopkins
malarz animacji (Londyn)
|
||
Haakon Gustavsen
malarz animacji (Londyn)
|
||
Joshua Green
malarz animacji (Londyn)
|
||
Louisa Filary
malarz animacji (Londyn)
|
||
Sara Kopke
artysta matowy
|
||
Kobi Moldavski
artysta matowy
|
||
Sullivan Richard
artysta matowy
|
||
Melissa Yung-Hok
artysta matowy (Londyn)
|
||
Jacek Pilarski
artysta matowy (Londyn)
|
||
Clara Parati
artysta matowy (Londyn)
|
||
Colin P. Brown
kolorysta (Londyn)
|
||
Reetu Aggarwal
efekty wizualne
|
||
Xavier Allard
efekty wizualne
|
||
Thomas Arnoux
efekty wizualne
|
||
Grégoire Delzongle
efekty wizualne
|
||
Brent Droog
efekty wizualne
|
||
Ole Geir Eidsheim
efekty wizualne
|
||
Alexander T.H. Browne
efekty wizualne
|
||
Jake Bush
efekty wizualne
|
||
Julien Chicorp
efekty wizualne
|
||
Moritz Peter Förster
efekty wizualne
|
||
Marco Gifuni
efekty wizualne
|
||
Daniel Hazeltine
efekty wizualne
|
||
Jamie Hearing
efekty wizualne
|
||
Max Johnson
efekty wizualne
|
||
Neil Jones
efekty wizualne
|
||
Val Kharitonashvili
efekty wizualne
|
||
Marco Lee
efekty wizualne
|
||
Toby Lewin
efekty wizualne
|
||
Yannick Lorvo
efekty wizualne
|
||
Owen McGonigle
efekty wizualne
|
||
Helen McIlwrick
efekty wizualne
|
||
Roisin Md
efekty wizualne
|
||
Javier Meroño
efekty wizualne
|
||
Ankur Mishra
efekty wizualne
|
||
Cédric Moens de Hase
efekty wizualne
|
||
Vinayak More
efekty wizualne
|
||
Mirza Noman
efekty wizualne
|
||
Juanma Ortiz
efekty wizualne
|
||
Jongwon Pak
efekty wizualne
|
||
Quentin Pianta
efekty wizualne
|
||
Félix Pirritano
efekty wizualne
|
||
Davide Prato
efekty wizualne
|
||
Nolwenn Prot
efekty wizualne
|
||
James Pyper
efekty wizualne
|
||
Joseph Quinn
efekty wizualne
|
||
Kazia Roach
efekty wizualne
|
||
Arron Roebuck
efekty wizualne
|
||
Balthazar Sahel
efekty wizualne
|
||
Diptendra Dhirendra Sarkar
efekty wizualne
|
||
Lolly Sawant
efekty wizualne
|
||
Sanjith Shetty
efekty wizualne
|
||
Igor Siniatulov
efekty wizualne
|
||
Florian Teyssou
efekty wizualne
|
||
Sachin Vishwas
efekty wizualne
|
||
Jonas Vonk
efekty wizualne
|
||
Arnaud Watteau
efekty wizualne
|
||
Mingyang Zhao
efekty wizualne
|
||
Keiran Froom
efekty wizualne (Londyn)
|
||
Anand Kambli
efekty wizualne (Londyn)
|
||
Chris Ung
efekty wizualne (Londyn)
|
||
Julian Schmidt
efekty wizualne (asystent)
|
||
Cael Liakos-Gilbert
efekty wizualne (asystent)
|
||
Rose Fitzmaurice
efekty wizualne (asystent)
|
||
Po Yan Chan
główny zecer
|
||
Ivan Sorgente
główny zecer (Londyn)
|
||
Claudia Lechen
główny zecer (Londyn)
|
||
Wouter Gilsing
główny zecer (Londyn)
|
||
Caroline Delgado
zecer
|
||
Jack Dunn
zecer
|
||
Abdullah Ecirli
zecer
|
||
Kamilla Bak
zecer
|
||
Judy Barr
zecer
|
||
Helen Carr
zecer
|
||
Gregory Chalenko
zecer
|
||
Min-Hui Chang
zecer
|
||
Alex Davis
zecer
|
||
Will Fisher
zecer
|
||
Ankush Gawande
zecer
|
||
Emily Greeley
zecer
|
||
Martin Grözinger
zecer
|
||
Shreyas Gujrati
zecer
|
||
Luke Hardisty
zecer
|
||
Yasemin Hepguler
zecer
|
||
Yuka Hosomi
zecer
|
||
Pete Howlett
zecer
|
||
Samuel Jørgensen
zecer
|
||
Hasan Khan
zecer
|
||
Luke Letkey
zecer
|
||
Claus Lunt
zecer
|
||
Megan McGuire
zecer
|
||
Daniel Mark Miller
zecer
|
||
John O'Lone
zecer
|
||
Marko Radinkovic
zecer
|
||
Antonio Rodríguez Díaz
zecer
|
||
Abhishek Singh
zecer
|
||
Tj Singh
zecer
|
||
Steve Tizzard
zecer
|
||
Devendra Verma
zecer
|
||
Simone Zuccarini
zecer
|
||
Victor Almela
zecer (Londyn)
|
||
Ximena Alvarez Maschio
zecer (Londyn)
|
||
Avinash Bhandary
zecer (Londyn)
|
||
Korinne Cammarano
zecer (Londyn)
|
||
Lukas Kampichler
zecer (Londyn)
|
||
Mélanie Le Bloa
zecer (Londyn)
|
||
Daniel Long
zecer (Londyn)
|
||
Demis Lyall-Wilson
zecer (Londyn)
|
||
Riccardo Mascia
zecer (Londyn)
|
||
Maurice Miller
zecer (Londyn)
|
||
Alessandro Neri
zecer (Londyn)
|
||
Matthew Patience
zecer (Londyn)
|
||
Cecile Peltier
zecer (Londyn)
|
||
Manuel Rivoir
zecer (Londyn)
|
||
Bjarni Robert Bragason
zecer (Londyn)
|
||
Hannes Sap
zecer (Londyn)
|
||
Luke Sikking
zecer (Londyn)
|
||
Cory Fleming
pilot helikoptera
|
||
Murray Close
fotosista
|
||
Kelly A. Cook
fotosista
|
||
Jeffrey Lampert
konsultant
|
||
Silvia Lindner
konsultant
|
||
Mayank Badhwar
konsultant (marketing)
|
||
Eve Borchardt
dubler: Carrie-Anne Moss
|
||
Joseph McGinley
dubler: Chad Stahelski
|
||
Jules Moretti
dubler
|
||
Sandra Dee Richardson
dubler
|
||
Daniele Massaccesi
operator steadicam
|
||
Marco Massaccesi
operator steadicam
|
||
Mick Froehlich
operator kamery
|
||
Alex Carr
operator kamery
|
||
Randall Love
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Luke Teusch
operator kamery (stażysta)
|
||
Shannon Bringham
operator kamery (asystent)
|
||
Adrian Duxx Dumitrescu
operator kamery (asystent)
|
||
Matthew Gaumer
operator kamery (asystent)
|
||
Younes Labdi
operator kamery (asystent)
|
||
Henry Nguyen
operator kamery (asystent)
|
||
Nadine Reichert-Wagener
operator kamery (asystent)
|
||
Sydney Cox
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Oliver Haas
mistrz oświetlenia (Niemcy)
|
||
Tim Guffin
prowadzący ostrość
|
||
Patrick McArdle
prowadzący ostrość
|
||
Lars Richter
prowadzący ostrość
|
||
Chad Rivetti
prowadzący ostrość
|
||
John Lacy
oświetlenie
|
||
Jarred Waldron
oświetlenie
|
||
Janosch Voss
oświetlenie
|
||
Juan José Alcaide
elektryk
|
||
Robert Bartz
elektryk
|
||
Keith Bratton
elektryk
|
||
Cornelius Diemer
elektryk
|
||
Jost Engelmayer
elektryk
|
||
Louis Faber
elektryk
|
||
Mads Gutowski
elektryk
|
||
Frank Helbig
elektryk
|
||
Jeremy Johnston
elektryk
|
||
Jason Miller
elektryk
|
||
Jean Vande Moortel
elektryk
|
||
Axel Scholz
elektryk
|
||
Chris Shellenberger
elektryk
|
||
William Shore
elektryk
|
||
Zac Sleeth
elektryk
|
||
Gary McClendon
elektryk (dodatkowy)
|
||
Chris Sanders
elektryk (dodatkowy)
|
||
Mateusz Wojtas
modelarz cyfrowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Campbell
kaskader
|
||
Kirk R. Gardner
operator kamery
|
||
Kirk R. Gardner
operator steadicam
|
||
Rick Shuster
pilot
|
Pozostałe
Proszę czekać…